Apie mus

Craftwear.lt | UAB Vitameda

Darbo DrabužiaiUAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyba ir darbo drabužių siuvimu. Darbo drabužiai yra pagrindinė įmonės veiklos sritis, tačiau įmonė yra žinoma ir vartotojams, kurie naudoja asmenines apsaugos priemones: darbo drabužius, avalynę, pirštines, veido, kvėpavimo takų ir galvos apsaugą. 
Turime siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius. 
Taip pat prekiaujame aukštos kokybės drabužiais reklamai ir laisvalaikiui - esame vokiečių firmos PROMODORO atstovai Lietuvoje.
Ant darbo ir reklaminių drabužių dedame logo užrašus termoplėvele, šilkografijos ir siuvinėjimo būdu.
Per šį laikotarpį sukaupėme daug tiek teorinių, tiek praktinių žinių. Todėl savo klientams galime kvalifikuotai suteikti visą reikiamą informaciją ir pagalbą pasirenkant darbo saugos priemones.
Įvairus prekių asortimentas, kvalifikuotas ir paslaugus personalas bei aukšta aptarnavimo kultūra – UAB „Vitameda“ bendravimo su klientais pagrindas.Mūsų siūloma prekių ir paslaugų patraukli kaina puikiai dera su jų aukšta kokybe, o tai padeda optimaliai spręsti mūsų klientų problemas.Siūlome Jums kompleksinį aprūpinimą darbo drabužiais, darbo avalyne bei darbinėmis pirštinėmis ir darbo saugos priemonėmis patogiausiomis sąlygomis.