Darbas be traumų? Dėvėkite pirštines.

Darbas be traumų? Dėvėkite pirštines.

Darbinės Pirštinės

 

Darbas be traumų? Dėvėkite pirštines.

Bene efektingiausia rankų apsaugos priemonė yra konkrečiam darbui skirtos pirštinės. juk rankos yra vienas pagrindinių daugelio profesijų žmonių darbo įrankių. Kaip ir kiekvieną įrankį, rankas taip pat turime saugoti nuo įvairiausių pašalinių poveikių, invazijų ar dirgiklių.  Darbo pirštinės padės išvengti alergijų, traumų ar kitokių nepageidaujamų netikėtumų. 

Pašiltintos darbo pirštinės

NUŠALIMAS. Kai oro temperatūra yra žemesnė kaip + 10 ° C, jūs galite nušalti rankas.  Ši rizika didėja dirbant vėjuotoje ir drėgnoje aplinkoje. Tiesioginis kontaktas su šaltais paviršiais atvėsina ranką ir apsunkina darbą. Esant vėsioms darbo sąlygoms yra privalu dėvėti pašiltintas pirštines, kad būtų išvengta nušalimų. 

Sustiprintos pirštinės darbui

TRAUMOS. Pirštų lūžiai ir panašiai, dažniausiai atsitinka, kai pirštinės įstringa mašinų judančiose dalyse. Jei dirbate su judančiomis mašinų dalimis, yra ypač svarbu pasirinkti tinkamo dydžio pirštines su ypatingai atspariu audiniu. Pirštinės privalo būti atsparios plyšimams ir irimams, strigimui į mechanizmus.

Pirštinės darbui su vibruojančia technika

ANTIVIBRACINĖS PIRŠTINĖS. Žmonės, dirbantys su vibruojančia technika ir įrankiais, privalo dėvėti antivibracines pirštines. Sužalojimai nuo vibruojančios technikos ir įrankių pastebimi palaipsniui ir gali būti nepagydomi. Žmonės, kurie dirba su stipriai vibruojančiais įrankiais, dažnai gali turėti kaklo problemų, taip pat jausti peties skausmų. Dirbdami su vibruojančia technika ir įrankiais VISADA naudokite antivibracines pirštines - kad galima būtų išvengti žalos.

Darbinės pirštinės saugančios nuo įpjovimų

APSAUGA NUO PJOVIMO. Dirbant su  įrankiais ar detalėmis su aštriomis briaunomis, lengva patirti įsipjovimų traumų. Todėl privalu dėvėti pirštines skirtas atsparias prapjovimams.
 
Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug specifiniam darbui pritaikytų pirštinių. Jei reikės pagalbos, kreipkitės į mūsų vadybininkus, kurie yra patyrę profesionalai ir puikūs patarėjai.
thumbnail 1 summary thumbnail 2 summary thumbnail 2 summary thumbnail 2 summary

Paskelbė: | Darbo pirštinės

 

Klientų įvertinta:

5 žvaigždutėm

Naujausias komentaras: "Darbinės pirštinės nuo įpjovimų." Fantastiškos darbo pirštinės. Žymiai sumažėjo dirbančiųjų prie juostinio pjūklo traumų.